Yahoo Web Search

 1. Online služba Google překladač vám umožní rychle přeložit slova, celé věty nebo kompletní webové stránky. Zdarma a do desítek světových jazyků. Překladač Google je dostupný zdarma na webu i jako mobilní aplikace pro Android a iOS.

 2. Romsko-český a česko-romský Milena Hübschmannová – Seznam Slovník

  slovnik.seznam.cz/preklad/anglicky_cesky/Romsko...

  Vícejazyčný online slovník. Překlady z češtiny do angličtiny, francouzštiny, němčiny, španělštiny, italštiny, ruštiny, slovenštiny a naopak.

 3. Překladač umožňuje výběr ze 66 jazyků. Text bude přeložen po kliknutí na odkaz Přeložit. Tlačítkem je možné rychle změnit směr překladu. Mujprekladac.cz používá službu Yandex translate. Pro online překlad můžete také použít Google překladač nebo překladač Bing.

 4. romský - preklad do slovenčiny | slovník slovniky.lingea.sk ...

  slovniky.lingea.sk/cesko-slovensky/romský

  Teraz môžete využívať pre svoje domáce štúdium Study balíčky zadarmo. Nájdete tu rozsiahlu gramatiku, konverzáciu, hovorník a bohatý slovník slangu a to všetko pre 6 hlavných jazykov.

 5. Juno: překladač on line do romštiny

  juno.pipilota.eu/prekladac-on-line-do-romstiny.htm

  Překladač Google - přeloží online a zdarma věty, text … Online překladač Google, umí přeložit slova, ale i celé věty a to zcela zdarma. Google překladač zvládá desítky světových jazyků, a to především díky stále se zlepšující AI. Někdy se mu říká Google Translate a do svého Android telefonu si ...

 6. Google vám přeloží do češtiny (skoro) celý internet. Jak jej ...

  www.idnes.cz/technet/internet/google-vam-prelozi...

  Mezi 23 jazyků, kterými Google umožňuje překládat celé texty a stránky, nově patří i čeština. Zdarma můžete vyhledávat a číst informace v cizích jazycích a povídat si s Číňany, Japonci, Angličany i Holanďany. Otestovali jsme, jak je na tom nový Google Překladač s kvalitou a použitelností.

 7. Česko-romský slovník - Art9.cz

  www.art9.cz/cesko-romsky-slovnik

  Romština se řadí mezi novoindické indoevropské jazyky. Zdaleka se přitom nejedná o řeč jednotnou, má několik dialektů. Odhady o počtu těch, kteří jí hovoří, se různí, patrně nejpřesnějším údajem je ten, který předpokládá cca 6,6 milionu mluvčích. Romština jako sociokulturní fenomén

 8. Překladomat.cz • romština překladač : Překladatelské agentury

  www.prekladomat.cz/prekladatelske-agentury/romstina...

  Dotazy směřujte prosím přímo do fóra, uvedený email je pro technické záležitosti: info@kliknuti.cz Provozovatel této stránky neručí za texty a příspěvky zde uveřejněné, pokud jsou příspěvky v rozporu se zákony ČR, nebo k nim vlastníte autorské práva, kontaktujte nás prosím, provedeme nápravu.

 9. Překlad z romštiny - Diskuze - eMimino.cz

  www.emimino.cz/diskuse/preklad-z-romstiny-243275

  Pak bych ale chápala, že mají přeložit slova, co už se učili.Jinak taky nechápu, jak to mají přeložit. Že by dle google translátoru? Romštinu se opravdu neučí. Google překladač romštinu nemá, a když už jsem nějaký překladač našla (Slovensko Romský) tak nenašel hledaná slova

 10. Reverso | online překladač, automatický překlad zdarma, slovník

  www.reverso.net/text_translation.aspx?lang=CZ

  Reverso.net : Nástroj pro okamžitý překlad zdarma, online překladač z francouzštiny, španělštiny, italštiny, němčiny, ruštiny, portugalštiny ...