Yahoo Web Search

 1. Překladač a slovník online | Slovníček.CZ

  www.slovnicek.cz/anglicko-anglicky-prekladac

  Překladač má v databázi jazyky anglický, čínský, francouzský, chorvatský, italský, japonský, německý, polský, ruský, španělský či švédský, dále pak jazyky pobaltské nebo esperanto. Na portálu Slovníček.cz můžete překládat věty nebo texty do českého jazyka i naopak.

 2. Google Překladač (Google Translate) umožňuje zdarma online překlad textu (celých vět) a to mezi 51 jazyky. Pochopitelně nechybí podpora Češtiny, Angličtiny, Němčiny, Francouzšťiny a dalších jazyků.

 3. Překladač | Lingea s.r.o.

  prekladac.lingea.cz

  Další užitečné portály. www.preklady.cz - profesionální překlady a lokalizace, kalkulátor cen; www.dict.com - největší slovníkový portál pro 30 jazyků ve všech kombinacích

 4. Překladač vět a textů | Elektronický hlasový překladač LANGIE

  www.langie.cz/prekladac-vet-a-textu-elektronicky

  Překladač vět a textů – Elektronický translator LANGIE. Rádi cestujete a poznáváte nová místa? Hlasový elektronický překladač do kapsy LANGIE online/offline v 53 jazycích (CZ+SK) pro obousměrný překlad vět na SVĚTĚ s přímým nahraným zvukovým překladem hlasu, díky kterému již nebude žádný problém pro Vás dorozumět se s kýmkoliv.

 5. Google překladač je online služba určená všem, kteří potřebují překlad mezi mnoha světovými jazyky. Po zadání jakéhokoliv textu dostanete nejbližší možný překlad.

 6. Překladač vět a textů online ZDARMA https://prekladacvetonline.cz Překladač vět online Vám umožní přeložit libovolný text do 43 jazyků zcela zdarma.

 7. Překladač celých vět a textů online do 66 jazyků

  www.mujprekladac.cz/cookie-info.php

  Překladač vět online překládá zdarma celé věty i dlouhé texty v 66 jazycích. Překladač celých vět a textů online do 66 jazyků Překladač vět online

 8. Anglický jazyk je v dnešní době nejpoužívanějším jazykem. Určitě jste někdy si potřebovali něco přeložit a slovník na to nestačil. Naštěstí je tu online překladač, který vám to přeloží. Překladač slouží pro soukromé účely, není tedy vhodný pro komerční užití. Správnost dosahuje až 90%.

 9. Anglickočeský překladač vět

  klickuspechu.cz/anglickoesk-peklada-vt

  Google překladač - překladač vět online a zdarma Překladač vět, textů a webových stránek do 90+ jazyků s výslovností. Přeložený text se zobrazí zde. Pro provedení překladu vložte text do políčka překladače vlevo a použijte tlačítko „přeložit“ výše.

 10. Překladač.net je online překladač cizojazyčných textů a vět. Pomocí překladače můžete zdarma přeložit věty z angličtiny, němčiny, španělštiny a dalších.