Yahoo Web Search

 1. Anglicko-český překladač vět online | Překladač vět online

  prekladacvetonline.cz/anglicko-cesky-prekladac

  Anglicko-český překladač vět online, který Vám pomůže během vteřiny s překladem textů z angličtiny do češtiny nebo naopak. Vyzkoušejte na vlastní kůži.

 2. Jazyky – Překladač Google

  translate.google.com/intl/cs/about/languages

  pŘekladaČ Objevujte svět ve více než 100 jazycích. Některé z mnoha způsobů, jak vám Překladač Google pomáhá porozumět více než stovce jazyků a komunikovat v nich.

 3. Náš online překladač je stále a jenom stroj, který se moc snaží všechny překlady přeložit co nejlépe:-) Věříme, že náš online překladač vět, slov a textu splní Vaše potřeby. Pokud se Vám náš online překladač vět, textu a slov zdarma líbí, řekněte o něm všem kamarádům a známým.

 4. Přeložte si i vy různe texty rychle a jednoduše. Online překladač vám usnadní překlad vět. Překladač Vám pomůže preložit anglické věty, německé, francouzké věty i věty ostatních světových jazyků.

 5. Google překladač textů do češtiny - Ovsem.net

  www.ovsem.net/bleskovky/google-prekladac-textu...

  Překladač textů translate.google.cz, je další z mnoha služeb od Googlu. Jistě se však bude hodit každému, protože umí kromě 23 jazyků i češtinu. Můžete si také nechat přeložit i celé stránky. Musím se přiznat, že je to již třetí služba, kterou od Googlu používám.

 6. Překladač anglických vět - PřekladačZdarma.cz

  www.prekladaczdarma.cz/prekladac-anglickych-vet

  Anglický překladač celých vět a textů Zbývá 3000 znaků. Přeložit ... Anglicko-český překladač celých vět. Překladač anglických vět. 4.1 ...

 7. Google překladač je online služba určená všem, kteří potřebují překlad mezi mnoha světovými jazyky. Po zadání jakéhokoliv textu dostanete nejbližší možný překlad.

 8. translate Online překladač zdarma Online překladač zdarma Náš online překladač slov a vět umožnuje získat výsledky z různých překladatelských strojů, aniž byste je museli vyhledávat a přepínat z karty na kartu.

 9. LANGIE - Kapesní hlasový překladač online/offline v 53 jazycích + cz a sk pro nejlepší obousměrný překlad vět a slov na světě. Elektronický translator textů a slovník co dokáže přeložit cokoli.

 10. Příspěvek, který nese název "Google překladač vět a textů - online translator do všech jazyků" byl zřejmě naposledy aktualizován dne 09.05.2018 a je možné, že již není zcela aktuální a nemusí tedy nutně odrážet stávající situaci.