Yahoo Web Search

 1. Herní konzole – Wikipedie

  cs.wikipedia.org/wiki/Herní_konzole

  Herní konzole je elektronické zařízení fungující na principu počítače, které je primárně určeno pro hraní her, v tomto případě takzvaných videoher.Jako výstupní zařízení většinou slouží běžná barevná televize, méně často pak počítačový monitor.

 2. PlayStation (herní konzole) – Wikipedie

  cs.wikipedia.org/wiki/PlayStation_(herní_konzole)

  PlayStation (též nazýváno jako PS, PS1) je herní konzole paté generace od společnosti Sony Computer Entertainment.Konzole byla vydána na trh nejprve v Japonsku 3. prosince 1994 a poté i ve zbytku světa v průběhu roku 1995.

 3. PlayStation – Wikipedie

  cs.wikipedia.org/wiki/PlayStation

  PlayStation je původní herní konzole a první konzole stejnojmenné řady, která byla na japonský trh uvedena 3. prosince 1994. Součástí byl i vývojářský kit Net Yaroze, speciální černá konzole PlayStation s nástroji a instrukcemi pro programování videoher a aplikací na PlayStationu, nadcházející konzole PS One, zmenšená verze původní, a PocketStation, kapesní ...

 4. Xbox – Wikipedie

  cs.wikipedia.org/wiki/Xbox_(herní_konzole)

  Xbox je herní konzole od společnosti Microsoft. Vyznačuje se hardwarovou a softwarovou rozšiřitelností (například je možné si do konzole přidat vlastní pevný disk, využívat klávesnici, myš a podobně). Xbox využívá upravený procesor Intel Celeron o frekvenci 733 MHz a grafickou kartu GeForce od společnosti NVIDIA.

 5. PlayStation 5 – Wikipedie

  cs.wikipedia.org/wiki/PlayStation_5

  PlayStation 5 (PS5) je plánovaná herní konzole deváté generace od japonské společnosti Sony Interactive Entertainment.Představení proběhlo 11. června 2020.

  • říjen až prosinec 2020
  • PlayStation
 6. Video game console - Wikipedia

  en.wikipedia.org/wiki/Video_game_console

  The XG-1 Light Gun for the Atari 7800 Game media [ edit ] While the first game consoles were dedicate game systems, with the games programmed into the console's hardware, the Fairchild Channel F introduced the ability to store games in a form separate from the console's internal circuitry, thus allowing the consumer to purchase new games to ...

 7. Kategorie:Herní konzole podle generace – Wikipedie

  cs.m.wikipedia.org/wiki/Kategorie:Herní_konzole...

  Herní konzole sedmé generace‎ (3 kat., 9 str.) Herní konzole osmé generace ‎ (1 kat., 6 str.) Herní konzole deváté generace ‎ (2 str.)

 8. Herní konzole - Heureka.cz

  herni-konzole.heureka.cz

  Heureka.cz vám poradí, jak vybírat Herní konzole. Vybírejte si Herní konzole podle parametrů a srovnávejte ceny z internetových obchodů na Heurece.

 9. Jsme Nejspolehlivější e-shop, který nabízí herní konzole a hry od veteránů herního světa po nejnovější pecky. Jako Jediný gamerský e-shop Vám dodáme objednávku do Druhého dne! Skladem máme Xbox, Playstation, Nintendo, konzole, hry a příslušenství k ním. Online podpora téměř non-stop.

 10. Herní konzole | Konzoleahry.cz

  www.konzoleahry.cz/herni-konzole

  Herní konzole už přes 30 let umožňují hraní těch nejlepších her z pohodlí domova na vaší televizi. Jsou nepostradatelnou součástí každého hráče, protože na rozdíl od jiných zařízení, herní konzole jsou určené primárně na hraní videoher. Skvěle je také využijete s přáteli nebo rodinou.