Yahoo Web Search

 1. Herní konzole – Wikipedie

  cs.wikipedia.org/wiki/Herní_konzole

  Herní konzole je elektronické zařízení fungující na principu počítače, které je primárně určeno pro hraní her, v tomto případě takzvaných videoher.Jako výstupní zařízení většinou slouží běžná barevná televize, méně často pak počítačový monitor.

 2. PlayStation (herní konzole) – Wikipedie

  cs.wikipedia.org/wiki/PlayStation_(herní_konzole)

  PlayStation (též nazýváno jako PS, PS1) je herní konzole paté generace od společnosti Sony Computer Entertainment.Konzole byla vydána na trh nejprve v Japonsku 3. prosince 1994 a poté i ve zbytku světa v průběhu roku 1995.

 3. Video game console - Wikipedia

  en.wikipedia.org/wiki/Video_game_console

  The XG-1 Light Gun for the Atari 7800 Game media [ edit ] While the first game consoles were dedicate game systems, with the games programmed into the console's hardware, the Fairchild Channel F introduced the ability to store games in a form separate from the console's internal circuitry, thus allowing the consumer to purchase new games to ...

 4. Herní konzole - Wikiwand

  www.wikiwand.com/cs/Herní_konzole

  Herní konzole je elektronické zařízení fungující na principu počítače, které je primárně určeno pro hraní her, v tomto případě takzvaných videoher. Jako výstupní zařízení většinou slouží běžná barevná televize, méně často pak počítačový monitor. Konzole je možné dělit podle provedení na stolní a kapesní. Zobrazovacím zařízením kapesních ...

 5. Xbox Series X – Wikipedie

  cs.wikipedia.org/wiki/Xbox_series_X

  Xbox Series X (kódové označení Project Scarlett) je domácí herní konzole vyvíjená společností Microsoft, která se má začít prodávat 10.listopadu 2020.Je 1. oznámeným systémem od Microsoftu pro 4. generaci Xbox konzolí (,která bude zahrnovat i Xbox Series S a 9. generaci herních konzolí.

 6. PlayStation – Wikipedie

  cs.wikipedia.org/wiki/PlayStation

  PlayStation je původní herní konzole a první konzole stejnojmenné řady, která byla na japonský trh uvedena 3. prosince 1994. Součástí byl i vývojářský kit Net Yaroze, speciální černá konzole PlayStation s nástroji a instrukcemi pro programování videoher a aplikací na PlayStationu, nadcházející konzole PS One, zmenšená verze původní, a PocketStation, kapesní ...

 7. HERNÍ KONZOLE RETRO FIRSTGEN™ – BigBanana.cz

  bigbanana.cz/products/herni-konzole-retro-firstgen

  Postarejte se o výbornou rodinou zábavu a zbavte se nudy – retro herní konzole firstgen s více než 600 legendárními hrami na jednom místě! Užijte si nekonečnou zábavu. Přivolejte si vzpomínky na ty nejšťastnější dny vašeho dětství. Výborný nápad, jak se zbavit nudy a vybavit si staré vzpomínky Skvělý způsob oddechu od

 8. Herní konzole | Konzoleahry.cz

  www.konzoleahry.cz/herni-konzole

  Herní konzole už přes 30 let umožňují hraní těch nejlepších her z pohodlí domova na vaší televizi. Jsou nepostradatelnou součástí každého hráče, protože na rozdíl od jiných zařízení, herní konzole jsou určené primárně na hraní videoher. Skvěle je také využijete s přáteli nebo rodinou.

 9. Herní konzole - Heureka.cz

  herni-konzole.heureka.cz

  Heureka.cz vám poradí, jak vybírat Herní konzole. Vybírejte si Herní konzole podle parametrů a srovnávejte ceny z internetových obchodů na Heurece.

 10. Jsme Nejspolehlivější e-shop, který nabízí herní konzole a hry od veteránů herního světa po nejnovější pecky. Jako Jediný gamerský e-shop Vám dodáme objednávku do Druhého dne! Skladem máme Xbox, Playstation, Nintendo, konzole, hry a příslušenství k ním. Online podpora téměř non-stop.