Yahoo Web Search

 1. Herní konzole – Wikipedie

  cs.wikipedia.org/wiki/Herní_konzole

  Herní konzole je elektronické zařízení fungující na principu počítače, které je primárně určeno pro hraní her, v tomto případě takzvaných videoher.Jako výstupní zařízení většinou slouží běžná barevná televize, méně často pak počítačový monitor.

 2. PlayStation (herní konzole) – Wikipedie

  cs.wikipedia.org/wiki/PlayStation_(herní_konzole)

  CEO společnosti Microsoft, Bill Gates, dával přednost této konzoli před konkurencí a jeho slova byly: "Naši herní vývojáři mají toto zařízení od Sony v oblibě." Konzole PlayStation byla nahrazena PlayStation 2 konzolí, která byla zpětně kompatibilní s videohrami vydanými na tuto konzoli.

 3. Herní konzole - Wikiwand

  www.wikiwand.com/cs/Herní_konzole

  Herní konzole je elektronické zařízení fungující na principu počítače, které je primárně určeno pro hraní her, v tomto případě takzvaných videoher. Jako výstupní zařízení většinou slouží běžná barevná televize, méně často pak počítačový monitor. Konzole je možné dělit podle provedení na stolní a kapesní. Zobrazovacím zařízením kapesních ...

 4. Microsoft – Wikipedie

  cs.wikipedia.org/wiki/Microsoft

  Tato herní konzole vznikla jako reakce na PlayStation 2, i když opravdovým konkurentem pro společnost Sony je až nejnovější generace výrobku, Xbox One. Další hardware. Dalším hardwarem firmy je například hudební přehrávač Zune. Společnost také vyrábí klávesnice, myši nebo webové kamery.

 5. Konzola – Wikipedie

  cs.wikipedia.org/wiki/Konzola

  Slovo konzola (dříve konsola; v poslední době často konzole; z franc. console, podpěra, od lat. consolari, podpírat, utěšovat) označuje: . konzola (architektura) – podpěrný stavební prvek, který je zasazen do zdi a slouží k nesení jiných stavebních prvků (např.

 6. Video game console - Wikipedia

  en.wikipedia.org/wiki/Video_game_console

  Sony was the first off this on the PlayStation 2 which was able to play PlayStation, and subsequently became a sought-after feature across all consoles that followed. With more recent consoles, Sony has also turned consumers towards its cloud gaming service, PlayStation Now , to play past games on older consoles prior to the x86 architecture shift.

 7. Herní konzole | Konzoleahry.cz

  www.konzoleahry.cz/herni-konzole

  Herní konzole už přes 30 let umožňují hraní těch nejlepších her z pohodlí domova na vaší televizi. Jsou nepostradatelnou součástí každého hráče, protože na rozdíl od jiných zařízení, herní konzole jsou určené primárně na hraní videoher.

 8. Jsme Nejspolehlivější e-shop, který nabízí herní konzole a hry od veteránů herního světa po nejnovější pecky. Jako Jediný gamerský e-shop Vám dodáme objednávku do Druhého dne! Skladem máme Xbox, Playstation, Nintendo, konzole, hry a příslušenství k ním. Online podpora téměř non-stop.

 9. Herní konzole | Alza.cz

  www.alza.cz/gaming/herni-konzole/18855142.htm

  Herní konzole - k tv, HDD 1024 GB, Blu-ray, 2× herní ovladač, hra v balení (fyzický nosič) - FIFA 20, série FIFA, barva černá 10 490,- bez DPH 8 669,- Koupit

 10. Herní konzole - Heureka.cz

  herni-konzole.heureka.cz

  Heureka.cz vám poradí, jak vybírat Herní konzole. Vybírejte si Herní konzole podle parametrů a srovnávejte ceny z internetových obchodů na Heurece.