Yahoo Web Search

 1. Herní konzole – Wikipedie

  cs.wikipedia.org/wiki/Herní_konzole

  Herní konzole je elektronické zařízení fungující na principu počítače, které je primárně určeno pro hraní her, v tomto případě takzvaných videoher.Jako výstupní zařízení většinou slouží běžná barevná televize, méně často pak počítačový monitor.

 2. Video game console - Wikipedia

  en.wikipedia.org/wiki/Video_game_console

  A video game console is an electronic or computer device that outputs a video signal or visual image to display a video game that one or more people can play through some type of game controller.

 3. Konzola – Wikipedie

  cs.wikipedia.org/wiki/Konzola

  Slovo konzola (dříve konsola; v poslední době často konzole; z franc. console, podpěra, od lat. consolari, podpírat, utěšovat) označuje: . konzola (architektura) – podpěrný stavební prvek, který je zasazen do zdi a slouží k nesení jiných stavebních prvků (např.

 4. herní konzole - iDNES.cz

  www.idnes.cz/wiki/obecne/herni-konzole.K5015847

  První herní konzole od Microsoftu nazvaná Xbox se začala v Evropě prodávat 14. března 2002, tedy... Ovladač od Switche obsahuje skrytý vzkaz 6. března 2017

 5. Seznam domácích herních konzolí – Wikipedie

  cs.wikipedia.org/wiki/Seznam_domácích_herních...

  TV Tennis Electrotennis (první domácí herní konzole v Japonsku, ... 3. března 2017 Nintendo: 34,74 milionu (25. dubna 2019) osmijádrové 1,020 GHz ...

 6. Seznam domácích herních konzolí – Wikipedie

  cs.m.wikipedia.org/wiki/Seznam_domácích...

  Seznam obsahuje také nevydané konzole. Barva pozadí znázorňuje nejvíce prodávanou herní konzoli daného roku. Barva pozadí znázorňuje herní konzoli, která se nedočkala realizace.

 7. PlayStation (herní konzole) – Wikipedie

  cs.wikipedia.org/wiki/PlayStation_1

  PlayStation (též nazýváno jako PS, PS1) je herní konzole paté generace od společnosti Sony Computer Entertainment.Konzole byla vydána na trh nejprve v Japonsku 3. prosince 1994 a poté i ve zbytku světa v průběhu roku 1995.

 8. Herní konzole | Konzoleahry.cz

  www.konzoleahry.cz/herni-konzole

  Herní konzole už přes 30 let umožňují hraní těch nejlepších her z pohodlí domova na vaší televizi. Jsou nepostradatelnou součástí každého hráče, protože na rozdíl od jiných zařízení, herní konzole jsou určené primárně na hraní videoher.

 9. Herní konzole | Alza.cz

  www.alza.cz/gaming/herni-konzole/18855142.htm

  Herní konzole přináší skvělé herní zážitky pro náruživé i občasné hráče. A nejde jen o výkonné konzole PlayStation a Xbox s podporou 4K rozlišení, ale i o přenosné konzole do ruky, se kterými si své oblíbené hry zahrajete kdekoliv.

 10. Herní konzole - Heureka.cz

  herni-konzole.heureka.cz

  Heureka.cz vám poradí, jak vybírat Herní konzole. Vybírejte si Herní konzole podle parametrů a srovnávejte ceny z internetových obchodů na Heurece.