Yahoo Web Search

 1. Násobení dvouciferným číslem | Materiály | Škola dotykem

  www.skoladotykem.cz/materialy/nasobeni-dvouci...

  2. Počítané příklady v matematice (násobení dvouciferným číslem) si žáci vyzkoušeli nahrát se svým výkladem tak, jak umožňuje použitá aplikace. 3. Učitel vystoupení žáků zaznamenal jako krátká videa na tabletu. 4. Jednotlivé kreativní lekce matematiky v aplikaci Lensoo Create našich žáků jsou k dispozici v odkazech.

 2. Písemné dělení dvojciferným dělitelem - Školáci.com - pro ...

  www.skolaci.com/pisemne-deleni-dvojcifernym...

  Procvičujeme písemné dělení dvojciferným dělitelem se zbytkem. Očekávaný výstup: provádí písemné početní operace v oboru přirozených čísel Písemné dělení dvojciferným dělitelem.doc. ŠÁRA, Lubomír. Písemné dělení dvojciferným dělitelem. Metodický portál : Digitální učební materiály [online]. 17.

 3. DUMY.CZ Materiál Písemné dělení dvojciferným číslem

  dumy.cz/material/22770-pisemne-deleni-dvojcifernym-cislem

  Materiál je určen k procvičování písemného dělení dvojciferných čísel. Žáci vypočítají příklady na dělení a provedou zkoušku. Za výsledkem je v tabulce uvedena barva, která se týká pouze zbytku. Zbytek pak využijí k určení barvy v obrázku, kde se výsledek příkladu rovná zbytku.

 4. Čertova krabička: Matematika online dělení dvojciferným ...

  evoco.cz/matematika-online-deleni-dvojcifernym-cislem...

  příklady na dělení dvojciferným číslem line - Yahoo Search... dělení dvojciferným číslem příklady online. Dělení materiálu CNC, řezání kovů laserem, pilou - STS… Dělení materiálu CNC - řezání laserem, řezání kovů a plechů plazmou, plamenem a pilou provádíme jak pro firemní subjekty, tak i soukromé...

 5. Dělení dvou a více ciferných čísel - jak vysvětlit? | Odpovědi.cz

  www.odpovedi.cz/otazky/deleni-dvou-a-vice-ci...

  Mám mladšího brášku a tomu začla dělat problém matematika, dělení dvojmístných čísel chápal dobře (příklady např. 64:8), ale už berou víceciferná čísla dělená jednociferným dělitelem (např. 255:5) a z hlavy to počítat neumí.<br /><br />S bráškou nebydlím (a je dost daleko na to, abych mu to došla vysvětlit) a mamka s přítelem matiku také nikdy moc ...

 6. DUMY.CZ Materiál Písemné dělení dvojciferným dělitelem

  dumy.cz/material/10772-pisemne-deleni-dvojcifernym-delitelem

  Pracovní list je určen pro žáky 5. ročníku k procvičování písemného dělení dvojciferným číslem. List je možné použít na společné procvičování, domácí přípravu nebo společné počítání např. na interaktivní tabuli.

 7. Písemné dělení jednociferným dělitelem – Matem.cz

  www.matem.cz/pisemne-deleni-jednocifernym-delitelem

  K dispozici je barevná i černobílá varianta pro vytištění na A4 v pdf. ... Písemné dělení dvojciferným číslem. ... Najdte zde vyřešené příklady ...

 8. >> Dělení dvojciferným číslem 1.0 soft_detail_big.jpg Licence: Zdarma program) Dělení dvojciferným číslem Program je vhodný pro dwn.cz/deleni-dvojcifernym-cislem. Moničky blogíšek. chudaci pišou prej pisemku na dělení dvojciferným číslem to sice umím ale stejně bych..

 9. Násobení a dělení – Procvičování online – Umíme matiku

  www.umimematiku.cz/cviceni-nasobeni-a-deleni

  Další příklady: ... Písemné dělení dvouciferným číslem (střední) ... Cvičení je dobrou rozcvičkou na samostatné řešení kompletních příkladů.

 10. Písemné dělení - Matem.cz

  www.matem.cz/wp-content/uploads/2016/04/pisemne...

  Písemné dělení dvojciferným dělitelem Matematika pro 5. třídu ZŠ Dělení desetinných čísel 10 a 100 17,3 : 10 = Zadání Řešení 17,3 : 10 = 1,73 62,5 : 100 = Zadání Řešení 62,5 : 100 = 0,625 Připisujeme nulu. Desetinná čárka se u dělence posouvá o tolik pozic, kolik je nul v druhém děliteli. 8 254 : 32 = 8254 : 32 ...