Yahoo Web Search

 1. About 35 search results

 1. cs.wikipedia.org › wiki › OlympicOlympicWikipedie

  Související články. Bratislavská lyra; Externí odkazy. Obrázky, zvuky či videa k tématu Olympic na Wikimedia Commons; Olympic – oficiální stránky skupiny; Jaromír Tůma: Olympic v Českém hudebním slovníku osob a institucí na stránkách Český hudební slovník osob a institucí

 2. cs.wikipedia.org › wiki › RapRapWikipedie

  Rap (rapping či MCing, rýmování, spitting anebo rapování) je typ interpretace poezie. Interpret rytmicky pronáší text, časté jsou rýmy a hra se slovy, a to obvykle na pozadí hudby. Rapování je základním elementem hip-hopu a je úzce spojeno s hip-hopovou kulturou.

 3. "Dance in the Dark" is a song written, produced and arranged by American singer Lady Gaga (pictured) and Fernando Garibay. It is taken from her third extended play, The Fame Monster (2009)—the reissue of her debut studio album, The Fame (2008).

 4. Lucie Bílá, vlastním jménem Hana Zaňáková (* 7. dubna 1966 Kladno), je česká zpěvačka populární hudby a herečka. Mezi její největší hity patří mimo jiné „Láska je láska“, „Trouba“, „Jsi můj pán“ či „eSeMeS“.

 5. Rybičky 48 je česká pop-punková kapela z Kutné Hory, založená v roce 2002. Původně se jmenovala Banánové Rybičky, ale název byla nucena změnit. V roce 2004 obsadila kapela 3. místo v Naději beatu na Radiu BEAT, o rok později zvítězila v Bitvě o Sázavafest.

 6. Kryštof je česká hudební skupina, kterou založili Richard Krajčo, Nikolaj Arichtev, Jarda Blahut, Biser Arichtev a Pavel Studník v roce 1993 ve slezském Havířově.

 7. Dne 23. února 2011 se v rámci dvacátého ročníku hudebních cen Anděl 2010 na jednom pódiu v přímém přenosu sešla nejslavnější sestava Lucie (Dvořák, Kodym, Koller, P.B.CH.) za účelem převzetí titulu album dvacetiletí (Černý kočky mokrý žáby, přebírali Koller s Dvořákem), skupina dvacetiletí (přišli převzít Kodym s P.B.CH., připojili se k nim Koller a ...

 1. People also search for