Yahoo Web Search

 1. Kyjev – Wikipedie

  cs.wikipedia.org › wiki › Kyjev

  Kyjev této doby měl mnoho kostelů, klášterů a bojarských dvorců. Řemesla a obchod se soustředily v podhradí zvaném Podol , které bylo později také opevněno. Mimo město stál klášter Kyjevskopečerská lávra , centrum kultury a vzdělanosti, založený v polovině 11. století.

 2. Kyiv - Wikipedia

  en.wikipedia.org › wiki › Kiev

  Kyiv (Ukrainian: Київ) or Kiev is the capital and most populous city of Ukraine. It is in north-central Ukraine along the Dnieper River . Its population in July 2015 was 2,887,974 [12] (though higher estimated numbers have been cited in the press), [13] making Kyiv the seventh-most populous city in Europe.

 3. Doneck – Wikipédia

  sk.wikipedia.org › wiki › Doneck

  Buďonkovský rajón Vorošilovský rajón Kalininský rajón Kyjevský rajón Kirovský rajón Kujbyševský rajón Leninský rajón Petrovský rajón Proletarský rajón Doneck je rozdelený na 9 rajónov , ktoré podliehajú Doneckej mestskej rade (pozri mapku). Hospodárstvo a doprava [upraviť | upraviť zdroj] Doneck je jedným z najväčších ťažobných a priemyselných centier ...

 4. Letiště – Wikipedie

  cs.wikipedia.org › wiki › Letiště

  Letiště je stavba na zemi nebo na vodě určená pro vzlety, přistání (vzletová a přistávací dráha) a pozemní pohyby letadel po pojezdových drahách.Obvykle k ní patří i další technické a logistické zázemí – hangáry, řídicí věž, letištní terminály, sklady leteckého paliva a stavby pro logistické zabezpečení leteckého provozu.

 5. Ukrajina – Wikipédia

  sk.wikipedia.org › wiki › Ukrajina

  Ukrajina je unitárny štát, ktorý sa administratívne delí na 24 oblastí, dve mestá s osobitným štatútom (Kyjev a Sevastopoľ) a Krymskú autonómnu republiku. Polostrov Krym vrátane mesta Sevastopoľ bol v marci 2014 anektovaný Ruskou federáciou .

 6. This information is provided by Qatar Airways as a courtesy, and although updated regularly, we recommended you frequently check back due to the rapid changes in travel conditions, and that you verify travel and entry requirements through independent enquiries before your trip.

 7. People also search for